Ataköy Böcek İlaçlama

Ataköy Böcek İlaçlama

Ataköy İstanbulun en eski mevkii’lerinden bir tanesi olduğundan dolayı Ataköy’de oturmak isteyen bir sürü İnsanlar olmaktadır. Ataköy İstanbul’u en merkezi ve ulaşımın çok rahat olduğu alanlardan bir tanesi olmaktadır. Yakınlarında bir den fazla avm lerin bulunduğu Havalimanı bulunmakta gece eğlenceleri cafeleri ve çok sayıda iş merkezlerinin bulunduğu ilçedir. Ataköy’de metro, metrobüs, deniz ulaşımı, minibüs yani toplu taşımanın bol olduğu yerlerinden bir tanesidir. Genellikle Ataköy‘de daha nezih ve geliri yüksek olan İnsanlar oturmakta ve hem evlerin fiyatları çok uçuk olmasından hemde evlerin kiraları da yüksek olduğundan her aile veya her insan malesef ki tercih edememektedirler. Fakat Ataköy’de her mevsim haşere problemi ıkabilmekte ve diğer ilçelere diğer evlere villalara göre biraz daha riskli olmaktadır. Evlerin bir birlerine yakın ve iç içe olmasından dolayı haşereler evlerden evlere gezebilmekte ve nüfusu kalabalık olduğundan dolayı haşere problemleri de çok üst seviyede olmaktadır. Haşereler kısa sürede ciddi yumurta bırakmaktadırlar ve sert cisimlerle veya bireysel öldürdüğünüz esnada ölüm esnasında bile yumura bırakabilecek haşereler olmaktadır. Haşereler on ik günde yaklaşık iki bin beş yüz yumurta bırakabilenler olmaktadır ve evlerinizde bir tane haşere gördüğünüzde yakın sürede çok ciddi veya evlerinize giremeyece kadar yoğunluk görebilirsiniz. 

Ataköy’de genellikle kış aylarında fare ilk bahar veya Nisan aylarının başı gibi de haşere yoğunluğu az az artmaktadır. Haşereler genellikle kış mevsimlerinde fazla yoğunluk görülmeyip daha çok fare olmakadır. Sebebi ise kış aylarında sürekli yağmur veya kar yağdığından ve en önemlisi hava derecesi eksilerde olduğu için dışarıda ki buldukalrı gıdaların çoğu donmuş  veya ıslanmış deforme olmuş olduğundan fareler de bu gıdaları yememektedirler ve evlere veya iş yerlerine yemek arayışlarına ve yuvalanmaya girmektedirler. Bu nedenle de yaz aylarından daha çok kış aylarında evlerinizde otoparkalrınızda çatı aralarında veya bodrumlarda bodrum katlarında fare problemi ile karşı karşıya gelebilrsiniz. Yaz aylarında dışarıda yiyecek bulmaları daha rahat olduğundan evlere girmemektedirler. Ataköy’de fare veya heşere problemi ile karşı karşıya geldiğiniz esnada Ataköy Böcek İlaçlama firmasından destek ve sorunsuz hizmet alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Acıbadem Böcek İlaçlama başlıklı makalemizde Acıbadem Böcek İlaçlama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul Böcek İlaçlama