Bayrampaşa Böcek İlaçlama

Bayrampaşa Böcek İlaçlama

Bayrampaşada son zamanlarda çok kısa sürede evlerin artışını ve nüfusun arttığından dolayı böcekler çok fazla yoğunluğunu göstermektedir. Bunun sebebi ise çok fazla yoğunluğun olmasından ve hava sıcaklıklarının artıp aynı zamanda da yağmur yağmasından dışarıda ki böceklerde evlerimize girmektedirler.

Bayrampaşada tahta kurusu sorunu

Bayrampaşada binalar çok eski olduğundan dolayı ve çatılardan çok tahta kuruları çıkmaktadır. Özellikle sıfır eşya aldığımızda çok titiz davranmamız gerekir. Tahta kurularını gözlerimizle çok fazla göremeyiz ve mallarımıza zarar vermektedirler. Evlerin en çok gözüken yerlerinden bir tanesi ise de çatılar olmaktadır. Çatılarda çok fazla tahta kurusu olur ve ahşapları içten içe yemektedirler.Bayrampaşa Böcek İlaçlama olarak bu soruna radikal çözüm getirebiliriz.

Tahta kurusu ilaçlaması

Tahta kurusu sorununa yoğunluğa göre ilaçlama yöntemleri olmaktadır. Çok fazla yoğunluk olmadığında sıvı ilaçlama yapılmaktadır. Fakat çok fazla yoğunluk görüldüğünde kokulu ilaçlama ile ulv yapılması gerekmektedir. Bazı evlere gittiğimizde tahta kurusu sorunu okadar çok olmaktadır ki o eşyanın atılması en sağlıklı olması gerekmektedir. Genellikle yeni ahşap tarzında ki eşyaları aldığınızda da gelebilecek potansiyelde olmaktadır. Bu nedenle çok titiz şekilde aldığınız ürünleri incelemeniz gerekir. Tahta kuruları çok kısa sürede çok fazla yayılmaktadır ve diğer eşyalarınızada bulaşmadan iyi bir ilaçlama firması seçmeniz gerekmektedir. İlaçlama firması seçerkende çok titiz davranmanız gerekir. Evlerinizin yanı sıra kendi sağlığınızı ve çevrenizin sağlığınıda teslim etmektesiniz. Bu nedenle profosyonel ilaçlama firmları seçmenizde önem olmaktadır.

Sıvı ilaçlama

Sıvı ilaçlama kokusuz olup insan sağlığına hiç bir zararı olmamaktadır. Kesinlikle sağlık bakanlığından onaylı olup bu uygulamayı ve kullanılan ilacı tavsiye edip önermektedir. Bunun yanı sıra yapım aşamasında da evlerinizde durabilirsiniz ve hiç bir hazırlık yapmanıza gerek yoktur. Özellikle ahşap eşyalarnızı ilaç ile yıkama şeklinde ilaçlar ve evlerinizin her yerine ilaç sıkılmaktadır. Çünkü fazla göz ile göremediğimizden heryeri ilaçlatmakta fayda olacaktır. Uygulama yapıldıktan sonra bir hafta ıslak temizlik yapılmaması gerekir.

Kokulu ilaçlama

Tahta kurusu çok fazla yoğunluğunu gösterdiği zaman bu uygulamayı yapmaktayız. İlaç sağlık bakanlığından onaylı olup insan sağlığına zararı olmamaktadır. Uygulama yapılırken evinizde durmamanız gerekir ve personelinde maske takma zorunluluğu bulunmaktadır. İlaç kapsül şeklinde atılır ve uygulama bittiğinde evinize altı saat ile yedi saat arası girilmemesi gerekmektedir. Süre dolduğunda bir saat evinizi havalandırıp ardından ıslak temizlik yapılıp evlerinizde durabilirsiniz. Uygulama esnasında evlerinizde açık gıda tarzında gıda unutulduysa bir daha kullanılmaması gerekmektedir.Bayrampaşa Böcek İlaçlama olarak sizlere her zaman kaliteli hizmet vermekteyiz.

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul Böcek İlaçlama