Beykoz Böcek İlaçlama

Beykoz İlçesi Hakkında Bilgiler

Beykoz ilçesinde yaz aylarının bitmesi halde hala haşere sorunu görülmektedir. Bunun nedeni ise havaların bir sıcak bir soğuk oluşundan dolayı haşerelerin azalması yerine daha çok sorun büyümektedir. Haşereler genellikle hava sıcaklıkları yirmi derenin üzerine çıktıklarında üreme yeteneğine sahip olmaktadırlar. Haşereler on dört günde iki bin beş yüz yumurta vermektedir. Yumurtalarının kabukları sert olduklarından yumurtalarına yapmış olduğumuz müdahale biraz geç olmaktadır. Ergin haşereler yaklaşık üç gün ile dört gün arasında öldüklerini görmekte olacaksınız. Fakat yumurtalarının bir haftada patlayıp öldüğünü görebilirsiniz.

Sıvı ilaçlama

Sıvı uygulama genellikle kapalı ortamlara ve hamam böceği kalorifer böceklerinde ve karınca çiyan gibi haşerelere yapılmaktadır. Neredeyse her haşere çeşitlerinin farklı uygulamaları ve ilaçları olmaktadır. Sıvı ilaçlama kokusuz olup herhangi bir insan sağlığına veya çevreye zararı olmayıp yapım aşamasında bile ortamı terk etmenize gerek kalmamaktadır. Bu uygulamayı doğru ilaçlama firmalarında yaptırıyorsanız mutlaka çok yararlarını görmektesiniz. Sağlık bakanlığının onayı olup tavsiye ettiği uygulama türüdür. Genellikle evlerinizin köşelerine ve lavabo atlarına makinaların arkalarına uygulama yapılmaktadır. Bunun sebebi ise haşareler sıcak yerleri ve nemli yerleri sevdiklerinden mutfak dolaplarının altları nemli olup makinaların arkalarında motorları olduklarından oralarda sıcak olmaktadır. Daha çok evlerde bu tarz alanlarda daha sık sorun görmekteyiz. Doğru ilaçlama firması seçtiğinize emin olduğunuz zamanlarda yaptırmış olduğunuz uygulamanın çok yararını görmekte olacaksınız. Uygulama yapıldıktan sonra yaklaşık yedi gün ile sekiz gün arası ıslak temizlik yapmamanız gerekmektedir. Çok aksi durumda sadece orta alanları temizleyebilirsiniz. Genellikle bu uygulama garantili olup sorun bitmediği taktirde ücretsiz tekrardan personel gelip uygulama yapmaktadır.

Beykoz’da bir çok ilaçlama firması olup bunların bir çoğu merdiven altı firma olduğundan ilaçlamaya karar verdiğinizde mutlaka profesyonel firmalar seçip daha hassas davranmanız gerekmektedir. Sonuç olarak sadece evinizi teslim etmiyorsanız aynı zamanda hem kendi sağlığınızı ve çevrenizin sağlığını da teslim etmektesiniz.

Beykoz Haşere İlaçlama

Haşere ilaçlama konusunda uzman çözümler getiren metkim firmamız Beykoz ilçesinde de hizmetlerine hız kesmeden garantili bir şekilde devam ediyor.Sizde profesyonel hizmet almak ve bu hizmetleri sağlığınıza zarar vermeden yapmak istiyor iseniz firmamızın ilaçlama hizmetini mutlaka denemenizi öneririz.

Bir önceki yazımız olan Evdeki Böcekler Nasıl Yok Edilir başlıklı makalemizde ilaçlama hakkında bilgiler verilmektedir.

No votes yet.
Please wait...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul Böcek İlaçlama