Böcek İlaçlama Firması

Rating: 5.0/5. From 10 votes.
Please wait...

Böcek İlaçlama Firması

İstanbul’da bir çok ilaçlama firması mevcuttur. Her gün gün geçtikçe firmaların artışını görmektesiniz. Bu nedenle de kaliteli ile kalitesiz ilaçlama firmalarını ayırt etmeniz çok zor olmaktadır. Daha önce ki yıllarda çok sayıda zehirlenmeler ve ağır şekilde yaralanmalar olmaktaydı. Fakat son yıllarda Sağlık Bakanlığı‘nın denetlemeleri arttığından dolayı artık ruhsatsız ilaçlama yapacak ilaçlama firmasının işleri zorlaşmış bulunmaktadır.Bizlerde kurumsal hizmet veren firmalar olarak her zaman siz değerli müşterilerimizin duyarlı olarak böyle bir ile karşı karşıya kaldığınızda mutlaka Sağlık Bakanlığı Çevre Halk Sağlığı şubesini aramanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Böcek İlaçlama Firmaları İçerisinde Doğru Olan Firmayı Nasıl Bulurum ?

İlaçlama firması seçerken dikkat edilmesi gereken bir kaç önemli husus vardır.

1-Sağlık Bakanlığı ruhsatına sahip mi ?

2-Belediye ruhsatına sahip mi ?

3-Mesül Müdür ve biyosidal ürün uygulayıcısı var mı ?

4-Referansları neler ?

5-Şikayet sitelerinde ve forumlarda firmanın şikayeti var mı ?

6-Taşeron firmamı kullanıyor yoksa firma kendi bünyesinde mi ilaçlama hizmeti veriyor ?

7-İnternet site ismi ile ruhsatta yazan isim aynı mı ?

8-Vergi levhası ile internet üzerindeki isim birbiri ile aynı mı ?

Son yazılan 3 maddenin yazılmasının sebebi bazı firmalar şikayet sitelerinde çok fazla olduklarından dolayı site ismini değiştirerek hizmet vermeye çalışmaktadır.Bu sitelerden hizmet alırken sanki kurumsalmış ve hiç şikayeti yokmuş gibi aldanmanızı önlemek amacıyla yazılmıştır.Bizler Metkim ilaçlama firması olarak yıllardır ismimizden asla ödün vermeden ve sıfır şikayet ile hizmet sunmaktayız.Kesinlikle taşeron firma kullanmayan firmamız İstanbul genelinde 8 ana şube ile ve 39 ilçeye aynı gün hizmet vermeyi taahhüt eden tek resmi kurumsal firmadır.Bu hizmetlerin tamamı firmamız bünyesinde çalışan Ziraat mühendisi ve ziraat teknikerleri tarafından yapılmaktadır.

Böcek İlaçlamada Garanti Şartları Nasıl İşliyor ?

Genellikle telefon ile görüştüğünüz firmaların tamamı 6 ay hatta 1 sene garanti verseler de çoğu garanti kapsamınızdan sizden dolayı çıktığını söyleyerek indirimli 2. uygulama yapabileceklerini söylerler.Öncelikle en iyi ilacın uygun ortamlarda etki süresi 89 gündür ve bu sürenin üstüne 1 gün daha fazla söyleyen olur ise kesinlikle itimat etmeyiniz.Bu bu süreyi sadece sözlü olarak değil yazılı belgeli resmi olarak ilaçlama yapacak kişilerden mutlaka talep ediniz ve saklayınız.Aksi takdirde garanti sürenizin bittiğini bilmeyecek ve tekrardan garantili almış olduğunuz haşere ilaçlama hizmetine ücret ödemek zorunda kalacaksınız.

90 günlük garanti süresi gıda firmaları için geçerli değildir.Bu firmalar Sağlık Bakanlığı‘nın öngördüğü şekilde ayda bir yaptırma zorunluluğu olduğundan dolayı bizlerde firma olarak 1 ay garanti vermekteyiz.Bunun sebebi sürekli insan giriş çıkışı , düzenli ürün alımı sonrası böcek gelme ihtimali , düzenli temizlik ve genellikle zemine yakın olmalarından ileri gelmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan İlaçlama Fiyatlarını Etkileyen Sebepler başlıklı makalemizde ilaçlama fiyatı ve İlaçlama Fiyatlarını Etkileyen Sebepler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul Böcek İlaçlama