En İyi Böcek İlaçlama Şirketi

En İyi Böcek İlaçlama Şirketi

En iyi böcek ilaçlama şirketini  nasıl bulabilirim diye düşünüyorsanız ve evinizde fazla sayıda haşere var ise hemen bir böcek ilaçlama şirketini aramalısınız.Günümüzde çok sayıda firma bulunmaktadır.Bu firmaların çoğu gerek yasal gerekse kaçaktır.Bu firmaların çoğu insanları mağdur etmektedir.Firmaların çoğu ilaç sıktıklarını söyleyerek insanları kandırırlar pompa ile sıktıkları şey genellikle sudur.Su sıkarak insanları kandırırlar.Sorun ise hiç bir zaman çözülmez sorunun çözülmesini istiyorsanız hemen bir böcek ilaçlama firmasını aramalısınız.

Firma bulunduktan sonra firmanın profesyonel personeli tarafından keşif yapılarak sorun tespit edilip ardından kullanılan ilaçlar tesbit edilip sonra uygulama yapılır.Uygulama yapıldıktan sonrada ilaçlama firması takibi devam ettirmeli sorun çözülmüş mü çözülmemiş mi bunu öğrenmeli ardında sorun devam ederse tekrardan ilaçlama yapılmalıdır.İlaçlamanın fiyatı da çok önemli değildir.Ucuz yapan yerler de çok fazla yapılan yerlerde tercih edilmemelidir.Orta seviyede fiyat veren firmalar tercih edilmelidir.

Kış aylarında ortaya çıkan haşereler 
Neredeyse artık her mevsimde farklı gördügümüz haşerele bulunmaktadır. Bunun nedeni ise havaların soğumasından ve yağmurların baslamasindan dolayi da haşereler kapali alanlara ve sicak alanlara girmek istemektedir. Genellikle akrepler bahçelerin topraklarinin aralarina yuva yapmaktadir. Kış aylarinda ise yağmurun yağmasıyla birlikte yuvalarından çikar ve evlere iş yerlerine girmektedirler. Yaklaşık on dört günde yüzlerde yumurta birakirlar. Sırtlarında kit olduğundan dolayı yumurtlamasıda kolay olmaktadır. Akrepler nemli ve karanlik sessiz alanları çok severler. Bu nedenle de kömürlük çatı katı gibi yerlerde çok görülür. Deneyler sonucu Türkiye’de zehirli akrepe rastlanmamıştır. Fakat yinede ürkütücü olmaktadır. Bu haşerenin iki tip ilaçlama yöntemi olmaktadır. Akreplerin dirayetleri diğer haşerelere göre daha fazla olduğundan ölmeleri de zor olmaktadır. Akrep yoğunluğu az olursa genellikle sıvı kokusuz uygulama yapılmaktadır. Bu uygulama kokusuz olup sağlık bakanliğının onayladığı ilaçları kullanarak insan sağlığına zarar vermemektedir. Sıvı uygulama yapıldıktan bir hafta ıslak temizlik yapılmaması gerekir.
Kokulu ilaçlamada ise sorun daha çok olan yere evin heryerini kapatıp ulv dediğimiz cihaz ile yapılması gerekir. Kokulu ilaçlama duman yoluyla atıldiğından dolayı ilaç sariyatı fazla olup maliyeti biraz daha çoğalmaktadır. Koku ilaclama sonrasi sekiz saat evin kapalı kalması gerekir ardından son bir saat iyice havalandırıp daha sonra ıslak temizlik yapılarak oturabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul Böcek İlaçlama