Eyüp Böcek İlaçlama

Eyüp İlaçlama Olarak Hizmet Anlayışımız

Daha önceki yıllarda böcek ilaçlaması yapanların ve yaptıranların bir çoğu zehirlenmekteydiler. Bunun sebebi ise Eyüp ilçesinde merdiven altı ilaçlama firmalarının çok olmasından ve profesyonel firmaların az olmasından fırsat bilen bu tür ilaçlama firmaları kullandıkları ilaçların içerisinde kimyasal madde ve ziraii ilaç kullandıklarından anında çözüm yapmakta fakat insan sağlığına ve çevreye çok büyük etki etmektedir. İnsan sağlığına hemen etkisi olmayıp fakat uzun yıllar sonra kanserojen madde olduğundan dolayı ciddi sağlık sorunu yaşamaktaydılar. Fakat kaliteli ve üst seviyede hizmet veren ilaçlama firmaları kurulduğundan itibaren merdiven altı ilaçlama firmaları ve bu tarz ilaçları kullanan firmalar az da olsa azalmaktadır. Mutlaka ilaçlama yaptıracağınız ilaçlama firmalarının kullanmış olduğu ilaçlarının hepsi sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar olması gerekmektedir. Onun haricinde hiç bir ilaç kullanmaması gerekir ve sorun bitmediği taktirde aynı gün tekrardan hizmet verebilecek firmalar seçmeniz gerekir. Eyüp tarihi bir yer olduğundan dolayı genellikle hamam böceği karınca tarzında haşereler çok olmaktadır.

Bunları bireysel ilaçlama yaptırmamanız önerilmektedir. Çünkü bireysel ilaçlamada konuya çok fazla hakim olmadığınızdan ve bilinçsiz ilaçlama yaptığınızdan hem sorunu tamamen bitiremessiniz hemde sağlık bakımından sorun yaşamamanız için bu konu üzerinde üst seviyeye gelen ilaçlama firmalarıyla görüşür randevu oluşturup keşife gelmelerine müsade etmeniz gerekmektedir.

Kaliteli ilaçlama firmaları nasıl seçebilirim ?

Öncelikle bu tarz firmaları internetten araştırdığımız için kaliteli ilaçlama firması sitesi olduğuna emin olduktan sonra görüştüğünüz personellerin sizlere yaklaşımı ve konuya ne kadar çok hakim olduklarına çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunun haricinde ise ilaçlama yapacak belgelerinin tam olması ve bütün personellerinin yeterlilik belgelerinin olması gerekmektedir. En önemlisi ise ruhsatlarının olmasıdır. Kurumsal firmaların ve diğer firmaların kesinlikle ruhsatlarının olması gerekmekte olup bütün yapmış olduğu uygulamalara garanti verip hem tahsilat makbuzu hemde garanti belgesi vermesi gerekmektedir. Kullanmış olduğu ilaçların hepsinin sağlık bakanlığı onaylı olup sağlık bakanlığının önermediği hiç bir ilaçları kullanmaması gerekmektedir. Hiç bir zaman müşteri mağduriyeti yaşatmamaları gerekmektedir. Yirmi dört saat hizmet verebilecek personelleri olması gerekmektedir. Eyüp’te ilaçlama firması seçerken biraz daha titiz davranmanız gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Üsküdar Böcek İlaçlama başlıklı makalemizde üsküdar böcek ilaçlama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul Böcek İlaçlama