Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama

Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama

Gaziosmanpaşa‘da yaz sıcakları bittiği anlarda fare sorunlarını çok fazla görmekteyiz. Bunun sebebi ise Gaziosmanpaşa’da yüksek sayıda binaların olmasından ve alt katlarında otoparklar olduklarından dolayı binalarda ve otoparklarda fare sıkıntısı bulunmaktadır. Genellikle ilk fareler otoparklara yuva yaparlar ve otoparklarda yiyecek olmadıklarından dolayı doğalgaz borularından bile yukarıya tırmanarak dairelerin içlerine bile girmektedirler. Bu sebeplerden dolayı Gaziosmanpaşa’da ki binalarda fare sorunları bulunmaktadır. Gaziosmanpaşa’da son zamanlarda inşaatların çok fazla artmasından dolayı fareler artmaktadır. Fareler mikroplu pis hayvan olduklarından dolayı çok fazla haz etmemekteyiz. Fareler geldikleri yollarını bulabilsinler diye idralini bırakarak geldikleri yolları bulmaktadırlar. Fare ile mücadelede kesinlikle bireysel davranmamanız gerekir. Dışarıda satılan ilaçlar çok fazla yararı olmayıp firma olarak kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

İlaçlama Firması Seçimi

Bu bölgede oturan müşterilerimizin ilaçlama şirketi seçerken çok dikkatli olmaları gerekmektedir.Bölge yoğun olarak merdiven altı böcek ilaçlama firmalarının istilası durumunda olup çok az sayıda kurumsal hizmet veren firma bulunmaktadır.Bu profesyonel firmalara denk gelme şansınız 10 üzerinde 1 ihtimal kadardır.Bu sebepten bildiğiniz firmalar ile çalışmanızı firma olarak tavsiye ederiz.

Bölgenin Haşere Sorunları Nelerdir ?

Gaziosmanpaşa bölgesinin en yoğu haşere sorunu fare ve hamamböceğidir.Bölgede çok eski binaların oluşu böceklerin katlar arasında hızla yayılmalarına ve üremelerine sebep olmaktadır.Aynı durumun fare sorunu içinde geçerlidir ve fareler açıklıklardan bina içlerine girerek yuva yapmakta sonrasında daire içlerine girmektedirler.Bölgedeki genel olarak apartmanların en azından yılda 1 sefer haşere ilaçlama hizmeti yaptırması firmamız tarafından tavsiye edilmektedir.

Zehirlenmelere Karşı Dikkat 

Yanlış ilaç kullanan ve ya zirai ağır kimyasal ilaç kullanan firmalardan kesinlikle uzak durulması gerekir.Aksi takdirde ilaçlama personeli dahil sizlerde zehirlenme tehlikesi ile karşı karşıya kalabilirsiniz.Böyle bir durumunda acil zehirlenme hattı olan 114 ü arayarak yardım talebinde bulununuz.Kesinlikle yoğurt ve benzeri süt ürünlerini tüketerek zehirlenmeden kurtulma çalışmayınız ve profesyonel destek alınız.Bu gibi durumlar ile karşılaşmak istemiyoriseniz haşere sorununuz ne olursa olsun kesinlikle ağır kimyasal içeren karaciğerde toksik madde biriktiren ilaçlar kullanan ilaçlama firmalarından uzak durunuz.Böcekler de tabiki hastalık yayıcı etkiye sahiptir ama yanlış ilaçlama sonucu göreceğiniz zararı sizlere hiç bir böcek veremeyecektir.Siz siz olun referansı olmayan firmalardan , merdiven altı firmalardan uzak durunuz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul Böcek İlaçlama