Hakkımızda

Firmamız sektöründe 10 yıldır hizmet veren kurumsal hizmet vermeyi ilke edinmiş Sağlık Bakanlığı onaylı bir firmadır.Firmamızın İstanbul genelinde 8 adet şubesi çok sayıda personeli bulunmaktadır.Günün her saati hizmet alabileceğiniz ve ilaçlama yaptırdığınızda garanti alabileceğiniz nadir firmalardan birtanesidir.Metkim İlaçlama Hakkında olarak böcek ilaçlama sektörüne 2005 yılında başlamış 2017 yılına kadar sıfır şikayet ile gelmiş bulunmaktayız.Firmamazı tüm şikayet sitelerinden araştırabilir ve bir tane bile şikayet olmadığını görebilirsiniz.İlk işe başladığımızdan bugüne kadar önem verdiğimiz en önemli husus müşteri mennuniyeti olmuştur.Bizim için müşteriler her zaman haklıdır ve mutlaka sorunlar karşısında müşterilerimiz çaresiz bırakılmamaktadır.

Metkim ilaçlama firması olarak yapmış olduğumuz tüm ilaçlama işlemlerine garanti vermekteyiz.Bu garantiyi şahıs , kişi ,kurum farketmeden en ucuz ilaçlamadan en pahalı ilaçlamaya kadar herkese verilmektedir.

Metkim ilaçlama olarak kullanmış olduğumuz ilaçlarımızın tamamı Sağlık bakanlığı onaylı biyosidal ürünler olup asla zirai ilaç ve ya markası belli olmayan ağır kimyasal ilaçlar kullanılmamaktadır.

Metkim ilaçlama olarak 7/24 ulaşabileceğiniz bir firmayız ve mutlaka gerek telefon üzerinden gerek mail gerekse canlı destekten bizlerle her saat iletişime geçebilirsiniz.

Metkim ilaçlama olarak ilaçlama randevunuz İstanbul ilinin hangi semtinde olursa olsun max 2 saat sonraya randevu oluşturulmakta ve ilaçlamanız yapılmaktadır.Kesinlikle 1 hafta sonra ve ya 3 gün sonra gibi ileri tarihlere randevu atılmamakta aynı dakka hizmet verilmektedir.Haşere sorunlarında zaman en önemli husustur.

Metkim ilaçlama olarak ilaçlama öncesi ve sonrası ilaçlama yapılacak alan hakkında ilaçlama yaptıracak kişi bilgilendirilmekte ve bunu yazılı olarak faaliyet raporu şeklinde alan yetkilisine sunulmaktadır.

Metkim ilaçlama bünyesinde çalışan tüm personel ilaçlama uzmanı kişilerden oluşmaktadır.Tüm personelimiz ya mesül müdür ya da biyosidal ürün sertifikasına sahip kişilerden oluşmaktadır.Firma olarak her zaman yeniliklere açık olduğumuzdan dolayı tüm çalışanlarımızda bu yönde etkili olan kişiler tarafından seçilmektedir.Bu bağlamda dünyada ve ülkemizde ilaçlama ile alakalı olan yenilikler takip edilmekte ve uygulanmaktadır.

Metkim ilaçlama olarak İstanbul genelinde uzaklık ve ya yakınlığa göre fiyat farkı olmamaktadır.Bunun en temel sebebi tüm İstanbul genelinde gezici ekiplerimizin olmasından ileri gelmektedir.Biz firma olarak Kurtköy ilçesinde de hizmet vermekteyiz Esenyurt ilçesinde de hizmet vermekteyiz.Bu sebepten dolayı hangi ilçede oturuyorsanız bizlerden hizmet almanız aynı kalitede ve aynı ücretle münkündür.

Hakkımızda sayfasındaki yazılanlardan daha fazla bilgi almak için firmamızın diğer sayfalarını da okumanızı öneririz.

Bir önceki yazımız olan Kara Sinek İlaçlama başlıklı makalemizde kara sinek ilaçlama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul Böcek İlaçlama