İçerenköy Böcek İlaçlama

İçerenköy Böcek İlaçlama

İçerenköy Ataşehirin ve Bostancının en elit yerlerinden bir tanesi olmaktadır. İçerenköy’de genellikle iş yerleri, plazalar ve siteler olmaktadır. İçerenköy son yıllara göre daha çok talep görmektedir. Bunun nedeni ise iş yerleri fazla olmasından dolayı talep görmektedir. Artık son yıllara göre İstanbul trafiği çok fazla artmakta ve yoğunlaşmaktadır. Bu nedenle insanlarımız işlerine gidebilmek için çok erken saatlerde çıkmaktadırlar. Yaklaşık her gün iki saat zamanlarını yolda geçiren insanlar olmaktadır. Bunun içinde artık son yıllara göre herkes iş yerlerine veya evlerine yakın işler bakmaktadırlar. İstanbul’da saatlerin ileri alınmadığı için saat yedi ile sekiz saatlerinde hala hava karanlık olmaktadır. Bu nedenle insanlarımız hava daha aydınlanmadan iş yerlerine gidebilmek için yollara düşmektedir. Bu nedenle de Son yıllara göre İçerenköy’de nüfus sayısı artmaktadır. Nüfus sayısı arttıkça haşereler de bi o kadar artmaktadır. İçerenköy‘de ki sanayi evlerin ve sitelere yakın olmasından fare veya haşere problemi de gözükmektedir. Özellikle Kış mevsiminde fare gözükmektedir. Bunun sebebi ise fareler kış mevsimlerinde dışarıda yiyecek bulamadıklarından buldukları zaman da gıdalar deforme olmuş olmaktadır. Bu nedenle de evlere yemek arayışına geçmektedirler. Genellikle sanayi bölgesinde yaz mevsimlerinde gezmektedirler. Kapıları veya camları sürekli açık olduğundan ve yaz mevsiminde gıdalar deforme olmadığından evlere çok fazla girmemektedirler. Fakat kış aylarında sanayide ki dükkanların çoğu soğuk ve yiyecek bulamadıklarından dolayıda en yakın alanlara girmektedirler.

Yaz mevsiminde hava sıcaklıkları yirmi iki derecinin üzerine çıktığı esnada haşerelerin yoğunluğunu ve sıklıkla görebilmektesiniz. Bunun sebebi ise haşelere sıcak alanları çok severler ve aç kaldıklarında bile birbirlerini yiyerek beslenebilmektedirler. Bir haşere on iki günde iki bin dokuz yüz yumurta verebilen haşere türleri bile olmaktadır. Evlerinizde veya iş yerlerinizde, ofislerinizde, fabrikalarınızda bir adet haşere görseniz bile mutlaka ilaçlama yaptırmanızda fayda olacaktır. Haşereler yaz mevsimlerinde veya ilk bahar aylarından itibaren çok sıklıkla ve çok fazla sayıda yumurta bırakabilir. Bu haşerelerle bireysel mücadele etmek çok zor olmaktadır ve her geçen zamanda haşereler yumurtlamaktadır. Haşere probleminiz olduğunuzda İçerenköy Böcek İlaçlama firmasından hizmet veya bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Haşere başlıklı makalemizde Haşere, Haşere böcek ilaçlama ve haşere ilaçlama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul Böcek İlaçlama