İlaçlama Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İlaçlama Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

ilaclama-firmasi

Bilindiği gibi ilaçlama firması seçmek her sektörde firma seçmek kadar önemli ve dikkat gerektiren bir işlemdir.Bunun yegane sebebi profesyonel firmayı onca firma arasından bulmak ve doğru metodu uygulayacak şirketi tain etmekten geçer.Nasılki Metkim böcek ilaçlama olarak bizler profesyonel hizmet ve garantili hizmet veriyorisek muhakkak ki bizim gibi çalışan firmalarda vardır.Ama malesefki merdiven altı çalışan firma sayısı kurumsal hizmet veren şirketlerin yaklaşık 20 katı kadardır ve bu durumda müşterilerin dopru firma ile çalışma şansını çok düşürmektedir.İlaçlama şirketi olarak müşterilerimizin firmalar arasında seçim yapabilmesini kolaylaştırmak için böyle bir yazı yazmamız gerektiğini hem sağlık açısından hemde sorunun bitmesi açısından doğru firmayı bulmayı kolaylaştırmayı hedef edinmiş bulunmaktayız.

Böcek ilaçlama şirketleri arasında seçim yaparken nelere dikkat edilmelidir ?

1- Firmanın ilaçlama yapabilmesi için bağlı olduğu belediyeden ruhsatı var mı ?

2- Firmanın Sağlık Bakanlığı’ndan biyosidal ürün uygulama belgesi var mı ?

3- Firmanın bünyesinde çalışan personelin biyosidal ürün uygulama sertifikası var mı ?

4- İlaçlama firması mesül müdüre sahip mi ?

5- Firma daha önce hangi şirketleri ilaçlamış ve referansları nelerdir ?

6- Kullanılan ilaçlar Sağlık Bakanlığı onaylımı ?

7- İlaçlama yapacak firma yetkilisinin bilgisi hem haşere türleri için hem de kullanacağı ilaçlar için yeterli bilgi ve donanıma var mı ?

8- Firma size sorun bitmemesi durumunda gerekli garantiyi veriyor mu ?

9- İlaçlamaya gelen personel ilaçlama yapacağı alanda keşif yapıyor mu ?

10- İlaçlama yaptırmak istediğiniz alan için verilen fiyat çok düşükmü ve ya çok pahalı mı ( Bu bilgiden şirketin daha önce ne kadar ilaçlama yaptığını ortalama rakamlar doğrultusunda tespit etmeniz münkündür)

Yukarıda sıralamış olduğumuz soruları mutlaka haşere ilaçlama hizmeti alacağınız şirkete sormanızı şiddetle tavsiye ederiz.Tabiki bu sorular doğru firma bulmanızda sadece bir ön adım olacak asla %100 ‘ü size yansıtmayacaktır.En azından kötü bir firma ile çalışmanızın riskini bir nebzede olsa azaltmış olacaksınız.

İlaçlama firması seçmeden önce kesinlikle telefonda bilgi veren kişinin sizin sorununuz karşısında ve böcek türü karşısında bilgili olduğunu hissetmenizi öneririz ve o şirketin referansları doğrultusunda seçim yapmanızı tavsiye ederiz.

Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra hizmet verecek firmanın ismini not etmenizi ve size kesilecek tahsilat makbuzundaki isimle bu ismi karşılaştırmanızı tavsiye eder kesinlikle taşoran firmalar ile çalışmamanız gerektiğini bilmenizi isteriz.

Son olarak firmanın ismini www.google.com.tr ye yazarak hakkında şikayet var mı bakmanızı ve sonrasında karar vermenizi öneririz.

Bir önceki yazımız olan Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır ? başlıklı makalemizde böcek ilaçlama hakkında bilgiler verilmektedir.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

İlaçlama Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler” üzerine 3 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul Böcek İlaçlama