İncirli Böcek İlaçlama

İncirli Böcek İlaçlama

İncirli İstanbul’un en nezih en sakin ve en elit insanlarınn oturduğu ilçelerden bir tanesidir. Bakırköy‘de evlerin veya kiraların en pahalı olduğu semtlerden bir tanesi İncirli olmaktadır. İncirli daha çok cafeleri ve gıda yerleri eğlence yerleriyle bilinmektedir. İncirli‘de iki den fazla avm’ler bulunmakadır. Ataköy, Florya’ya çok yakın olmasından ve ulaşımın çok rahat olmasından İncili’ye İnsanlarımız çok talep göstermektedir. Yirmi dört saat metrobüs, dolmuş, minibüs, taksi vb. toplu taşıt araçlarına ulaşabileceğiniz işlek alanlardan bir tanesi olmaktadır. Fakat evlerin veya sitelerin eski olmasından biraz İncirli sakileri sorun yaşamaktadırlar. Bunun sebebi ise binaların çok eski olmasından ve binalar birbirlerine yapışık olmasından ve tadilat izni zor alındığından dolayı onarım yapılamadığından dışarıda ki çatlaklardan veya deforme olduğundan haşereler çok rahat dış cepheden içeriye girebilmektedirler veya binalardan geçebilmektedirler.Bu sebeple Bakırköy böcek ilaçlama olarak sorunlarınız karşısında sizlere her zaman desteğimiz mevcuttur. Özellikle apartman dairelerinde bir tane daire de sorun olduğunda mutlaka diğer dairelere de aynı sorun geçmektedir. Bir dairede yoğun şekilde haşere görüldüğünde yaklaşık on iki günde iki bin beş yüz yumurta verebilen haşere türleri de bulunmaktadır.  Bu nedenle mutlaka hem apartmanın ortak kullanım alanaları hemde dairelerin içleri periyodik şekilde ilaçlama yapılmasında önem olmaktadır. Düzenli ilaçlama yaptırılmış olduğunda yan komşunuzun evini haşereler bassa bile siz kendi evlerinizde kesinlikle sorun göremezsiniz ve orada ki haşereler sizlere gelmemektedirler. Böcek ilaçlama’yı sadece haşere için değil dezenfekte içinde önermekteyiz. Sizlerin gözünüzle göremediğiniz haşereler mite’ları öldürmektedirler. 

Evlerinizde en çok kullandığınız farkında olmadan bile kullandığınız eşyalarınızdan bir tanesi halılar olmaktadır. Halıların aralarına bakteriler ve miktoraplari mite’lar olmaktadır ve zamanla bunlar sizlere mikrop salmakta ve haşere üretmektedirler. Bu nedenle evlerinizde sadece böcek veya haşere gördüğünüz zaman uygulama yaptırmamanız gerekmektedir. Maksimum doksan günde bir ilaçlama yaptırmanız sizler için ve sağlığınız için çok faydalı olmaktadır. Bakırköy ve İncirli ilçesine çeşitli iş yerlerine ve evlere, sitelere, gıda yerlerine, cafe’lere Metkim böcek ilaçlama firması sorunsuz ve kusursuz böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. İnternet’e İncirli Böcek İlaçlama yazdığınız zaman bizlere ulaşabilmektesiniz .

Bir önceki yazımız olan Bakırköy Böcek İlaçlama başlıklı makalemizde bakırköy böcek ilaçlama hakkında bilgiler verilmektedir.

No votes yet.
Please wait...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul Böcek İlaçlama