İstanbul Genelinde İlaçlama Şirketi Seçimi

İstanbul Genelinde İlaçlama Şirketi Seçimi

Böcek ilaçlama , doğanın yaşama sunmuş olduğu zararlı unsurlardan bir tanesi olan haşere gruplarını etkisiz hale getirmek için sürdürülen tüm çalışmalardır. Bu çalışmaların amacı; haşerenin bir ortama girişini engellemek, girdiyse ortamdan uzaklaştırmak ve mekandan uzaklaştığı zaman geriye bıraktığı zararlı ve kirli ortamları da hijyenik hale getirmektir.

İlaçlama Kime Yaptırılır?

Haşere ilaçlama da başarıyı etkilemekte olan en önemli faktör, ilaçlamanın kime yaptırıldığıdır. Bu konuda yapılacak doğru tercihler, aynı şekilde başarıyı da doğru oranda etkileyecektir. Peki, ilaçlama kime yaptırılır? Böcek ilaçlama yaptırmadan önce dikkat edilmesi gereken kritik noktalar nelerdir?

Haşere ilaçlama konusunda çalışma hizmeti yaptırmadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, evinizi ilaçlayacak şirketin yasal düzene tabi, kamu hükümlerine uygun olarak çalışmalarını sürdürüyor olmasıdır. Bunun yanı sıra; müşterilerine ilişkin sergilemekte olduğu tutum, geçmiş dönemlere ait yapılan çalışmalar, referanslar, hizmet donanımının yeterliliği gibi unsurlar da gözden geçirilmelidir. Yasal ve garanti sunan bir firma sahip olduğu tüm çalışma belgelerini ve referanslarını kendisine güvenerek müşteriye sunabilecektir.

İlaçlamada Periyodik Olmanın Önemi Nedir?

Garantili böcek ilaçlama periyodik bir düzene tabi olmalıdır. Bunun önemi haşere probleminin daha var olmadan ortadan kaldırılması ve daha fazla masrafa girilmemesini sağlaması nedeniyle büyüktür. Örneğin; bir ortamda haşere belirtileri var, zamanla bu belirtiler artmaya devam ediyor ve durum kesinlik kazanmak üzere. Böyle bir anda haşereye karşı müdahale etmek en uygun zamandır. Bu durumda sayıları henüz yoğun değildir, henüz birkaç tanesi yaşam belirtisi gösteriyordur ve tehlikenin boyutu düşünüldüğü kadar büyümemiştir. Bu yüzden böcek ilaçlama kolay olduğu gibi cepten çıkacak paranın miktarı da düşecektir.İstabul böcek ilaçlama hizmeti almak isteyen kişilerin böcek ilaçlama fiyatlarına çok dikkat etmesi gerekir. Genel olarak ilaçlama fiyatları :

70-120 m2 arası : 125 TL

121-150 m2 arası : 140 Tl

151- 250 m2 arası : 175 Tl

251- …. m2 arası keşif sonrası verilmelidir.Fiyatlandırma işlemi ilaçların kalitesine ve garanti verilmesine göre değişiklik göstermektedir.Bu sebeple her ilaçlama firmasının diğerinin fiyatı ile birbirini tutmamaktadır.Genel olarak ilaçlama fiyatları bu şekilde olması gerekir.Bu fiyatlandırma gerek kokusu ilaçlama gerek diğer uygulamalar olsun sabit olmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Haşere Problemlerine Garantili ve Kesin Çözüm başlıklı makalemizde Haşere ve haşere ilaçlama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul Böcek İlaçlama