Küçükyalı Böcek İlaçlama

Küçükyalı Böcek İlaçlama

Maltepe son yıllara göre İstanbul’un en göz bebeği olan ilçelerden bir tanesidir. Sebebi ise Maltepe Küçükyalı son zamanlarda çok gelişmekte ve her daim gelişmektedir. Bunun sebebi bir kaç yıldan beri İstanbul’da inşaat sektörünün patlamasıyla birlikte Küçükyalı’da yapılan siteler, iş merkezleri sonucunda artık herkes evlerine yakın alanlarda oturmak istemektedirler. İstanbul trafiği son dönemlere göre daha çok arttığından ve her gün geçtikçe çoğalmasından dolayı artık hiç kimse vakitlerini trafiklerde veya yollarda geçirmek istememektedirler. Bu nedenle de artık herkes ya evlerine yakın alanlarda yada iş yerlerine yakın alanlarda oturmak istemektedirler. Bu nedenle de insanlarımız Küçükyalı bölgesini tercih etmektedirler. Küçükyalı’da sürekli inşaat yapılmasından ve inşaatların hala devam etmesinden dolayı bu mevsimlerde haşere gözükmektedir. Haşereler genellikle yer yüzünün altına yuvalandıklarından dolayı inşaat için yer altına kadar kazıldığından dışarıya bütün haşereler çıkmaktadır ve yuvaları bozulmaktadır. Bu nedenle de evlerinize veya iş yerlerinize girip yuvalanmaktadırlar.

Küçükyalı’da daha çok fare problemi gözükmektedir. Sebebi ise dışarıda ki yuvaları bozulduğundan yuvalanma arayışına geçmektedirler. Bu nedenle de evlerinize, iş yerlerinize hem yuvalanmaya hemde yemek arayışına geçmektedirler. Genellikle fareler kış mevsimlerinde ortaya çıkarlar sebebi ise kış mevsimlerinde hava sıcaklıkları eksilerde olduğundan dolayı dışarıda ki yiyeceklerin tamamı ıslanmış, donmuş, deforme olmuş ve yenmeyecek hale geldiğinden dolayı farelerin de damak tatları çok kuvvetli olduğundan dolayı fareler yememektedir ve en büyük özellikleri ise büyük farelerin kuyruklarının geçebildiği her alanlardan kolaylıkla geçebilmektedirler ve vücutlarında kemik olmadıklarından dolayı kolaylıkla esneyebilmektedirler. Bu nedenle de fareler kuyruklarının geçebildiği her noktalardan geçebilmektedirler ve küçük fındık fareler ise de burunlarının geçebildikleri her alanlardan geçebilirler. Fare ilaçlaması çok zor ilaçlama olduğundan dolayı her ilaçlama firmaları maalesef ki başaramamaktadırlar ve fare ilaçlaması zaman alıcı ilaçlama olduğundan dolayı kısa sürede etkisini göstermemektedir. Fare yemi yedikten ortalama kırk sekiz saatin ardından ölmektedir ve genellikle dış alanlarda ölmektedirler. Kaliteli firmalarının kullandıkları ilaçların ve yemleri tamamı biosidal olduğundan dolayı hem insan sağlığına hemde çevreye zararı bulunmamaktadır. Evlerinizde iş yerlerinizde haşere problemleri var ise Küçükyalı Böcek İlaçlama firmasını arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Büyükdere Böcek İlaçlama başlıklı makalemizde böcek ilaçlama, Büyükdere Böcek İlaçlama ve haşere ilaçlama hakkında bilgiler verilmektedir.

No votes yet.
Please wait...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul Böcek İlaçlama