Kurumsal Olmayan Böcek İlaçlama Firmalarına Dikkat

Kurumsal Olmayan Böcek İlaçlama Firmalarına Dikkat

Günümüzde kurumsal olmayan bir çok ilaçlama firmaları vardır. Bunlardan neredeyse bir çoğu kurumsal merdiven altı dediğimiz firmalardır. Bu tür firmalar iyi ilaç kullanmaz ve sağlık bakanlığının onayladığı ilaçları kullanmamaktadırlar. İlaçları ucuz alarak içerlerin de kimyasal madde olmaktadır ve insan sağlığına zararlı olan maddeler vardır. Aksi taktirde bu ilaçlar böcekleri öldürmez ve daha çok dirayet kazandırır. Eskiden ufacık bir böcek ilacı ile bireysel ilaçlayarak bile böcekleri öldürebilmekteydik. Fakat şimdi o tür firmaların sayesinde böcekler dirayet kazanarak sıktığınız ilaçları rağmen ölmemeye başlamışlardır. O ilaçların hiç bir etkisini göremeyeceksiniz. Kurumsal dediğiniz ilaçlama firmalarında mutlaka mesül müdürünün olması gerekmektedir ve ilaçlarının son derece tarihi geçmemesi ve sağlık bakanlığından onaylı ilaçların kullanması gerekmektedir. en az dört personel çalıştırması gerekmektedir. Personellerin ilaçlara göre özel kıyafetleri tulumları ve maskeleri olması gerekmektedir. Personellerin her ay bilinçli şekilde seminerlere katılmasını sağlamaktayız ve böcek ilaçlarının yan etkilerini ve jel uygulama sonrasının neler yapacaklarını ve yapmaması gereken şeyleri söyleyerek müşteriyi aydınlatması gerekmektedir. Bunları yaparak hem müşteri sizlere daha çok güvenerek evlerini teslim edecekler hemde müşteri memnuniyetini sağlamış olacaksınızdır.

Metkim ilaçlama saydıklarımızın hepsini yapmaktadır. Gerek bazı durumlar da ise sağlık bakanlığı ile ortak çalışarak sorunun büyük olduğu yerlerde sorunu minimuma indirmek için takviye almaktadır. Kadıköy böcek ilaçlama daha çok kurumsal çalışarak kurumsal yerlere hizmet vermektedirler. Mesela hastaneler  belediye binaları gibi bir çok yere hizmet vermektedirler. En büyük referanslardan bir taneleri de bunlardır. Personellerin hepsini yeterlik belgesi olup üst seviyede bilgilere sahiplerdir. İstanbul’un bir çok merkezi yerlerinde şubeleri olup sizlere daha hızlı hizmet verebilmektedirler. Genellikle İstanbul geleni bizim gibi kurumsal firmalar uygulama yapmaktadırlar. Yapmış olduğumuz bütün uygulamalara garanti vererek müşterilerimizin sağlığı her şeyden daha önemlidir. Bu nedenle ilaçlama yaparken hem insan sağlıklarına hem de çevreye zarar vermeyecek şekilde uygulamalar yapmaktayız. Yirmi dört saat hizmet veren firmamız bu zamana kadar hiç olumsuz bir şikayet almayarak bütün müşterilerine memnun etmektedirler. Gerekli bilgileri isterseniz internettemizden isterseniz bize ulaşarak sormak istediğin soruları sorabilirsiniz. İnternet sitemizin canlı destek bölümünden de bizlere kafanıza takılan soruları sorarak en hızlı şekilde cevaplamakdayız.

Bir önceki yazımız olan Kışa Girmeden Böcek İlaçlamanızı Yaptırınız başlıklı makalemizde kışa girmeden ilaçlama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul Böcek İlaçlama