Pendik Yenişehir Mahallesi Böcek İlaçlama

Pendik Yenişehir Mahallesi Böcek İlaçlama

Pendik son yıllara göre nüfus artışının en yoğun olan ilçelerinden bir tanesidir. Daha önce ki yıllarda Pendik çevresinde evlerden daha çok boş araziler vardı. Fakat son zamanlarda inşaatın patlamasıyla birlikte Pendik’te hem gelişmekte hemde iş yerlerinin git gide çoğalmasından İnsanlarımız artık tercih etmektedirler. İnsanlarımız artık evlerine veya iş yerlerine yakın evlerde oturmayı tercih etmektedirler. Bunun sebebi ise İstanbul trafiği son yıllara göre daha çok yoğunluk gösterdiğinden günlerinin minimum bir ile bir buçuk saatlerini yollarda geçirmektedirler. Bu nedenle hiç kimse zamanlarını yollarda veya trafiklerle geçirmek istemediklerinden dolayı iş yerlerine yakın alanlarda oturmayı tercih etmektedirler. Pendik’te genellikle fare problemi olmaktadır. Bunun sebebi ise çok fazla sayıda inşaat olmasından dolayı zeminin en dibine kadar kazıldığından farelerin en dipte ki yuvaları bozulur ve fareler dışarı yani yer yüzüne çıkmaktadırlar. Bu nedenle de fare yoğunlu çok fazla gözükmektedir. Yaklaşık on evden üç dört tanesinde mutlaka fare problemi yaşanmaktadır. Bu nedenle mutlaka fare ile mücadele yapamanız gerekir.

Pendik‘te en azından inşaatlar bitene kadar fare uygulaması yaptırmanız da fayda olacaktır. Fareler çok pis ve mikroplu hayvanlar olmaktadır. Üzerlerinde mite mikrop ve çeşitli haşereler bulunmaktadır. Genellikle lahamlarda veya dışarlarda pis alanlarda gezdiklerinden dolayı dışarıda ki mikropları bakterileri evlerinizin içerisine kadar taşımaktadırlar. Bu nedenle evlerinizde veya bahçelerinizde otoparkalarınızda sorun görmeden önleminizi almanızda fayda olacaktır. Fareler on günde yaklaşık on sekiz yirmi yavru vermekte ve bu fareler evlerinize girdiğinde hem sorun hemde maliyeti daha fazla olmaktadır. Evlerinize fare girdiği zaman mutlaka dezanfeksiyon da yaptırmanız gerekir. Fare ilaçlamasını malesef ki her ilaçlama firması yapamamaktadır. Bu nedenle yaptıracağınız ilaçlama firmasını iyi seçmeniz gerekir ve mutlaka kurumsal ruhsatlı ilaçlama firmalarını tercih etmenizde fayda olacaktır. İlaçlama firması olarak Pendik’te mutlaka günde minimu on iki tane fare ilaçlamasına gitmekteyiz. Bu nedenle geç olmadan ilaçlamalarınızı yaptırmanız önermekteyiz. Pendik Yenişehir Mahallesi Böcek İlaçlama ilgili daha detaylı teknik bilgileri bizleri istediğiniz saatlerde arayarak sorabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İstinye Böcek İlaçlama başlıklı makalemizde İstinye Böcek İlaçlama hakkında bilgiler verilmektedir.

No votes yet.
Please wait...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul Böcek İlaçlama