Silivri Böcek İlaçlama

Silivri Tarihçesi ve Silivri Böcek İlaçlama
Silivri hızla gelişen bir ilçemizdir.Nüfusu hızla gelişmektedir ve çok sayıda tarihi yeri vardır.İnşaat alanının fazla olmasından dolayı çok sayıda haşere türü bulunmaktadır.Bu haşereler evinize kadar ulaşabilir.Evinizi ne kadar korumaya çalışırsanız çalışın haşereler evinize girebilirler.Fare sorunu silivrideki inşaatlardan dolayı ordaki evlerde vare sorunu sıklıkla yaşanmaktadır.Evinizin etrafına fare istasyonları dizilerek aylık rutin olarak yapıldığı taktirde fare sorunu evinizde bir daha görülmemektedir.Haşerelerde inşaattan evinize rahtlıkla ulaşabilir.Bu sebeple eviniz aylık rutin sıvı işlem yapılarak haşerelerden koruyabilirsiniz.Silivri ılıman bi iklime sahiptir.Silivride yağışlar sombaharda başlamaktadır kış aylarında özellikle kış aylarında yağışlar daha fazla artmaktadır.Silivri bölgesi istanbulun en uzak ilçelerinden biridir.Her kış olmasada arada bir kar yagışlarıda görülmektedir.
Kışın yagış miktarı 600-700 mm dir.En sıcak ay agustos ayıdır.En soğuk ay ise şubattır. Silivrini nüfusu da hızla artmaktadır.İstanbulun merkezine 67 km uzaklıktadır.Silivri bir sahil şehridir.Bu sebeple evlerde haşere ve fare sorunları görülmektedir.Sıklıkla sinek şikayetleride gelmektedir.Sinek ilaçlaması dumanlama şeklinde yapılmaktadır. Silivride göl fazla olduğundan dolayı Silivri çevresinde sivri sinek sorunuda fazla olmaktadır. Gölde ki akıntı olmadığından dolayı sivri sinek de yuva yapmaktadır. Bu nedenle de Sivri sinek sorunu çok olmaktadır.
Sivri sinek ilaçlaması
Sivri sinek ilaçlamasını mutlaka dumanlama ile yapılması gerekmektedir. Gıda sektoründekilerinin hepsinin efk yani sinek yakalama cihazı kullanması gerekir.Sağlık bakanlıgı tarafından onaylı olup kesinlikle çevreye mikrop saçmamaktadır.2 adet slyvania marka ampül ve altında yapışkan bulunmaktadır.
Ampuller diğer hiçbir ışığa gitmez sadece cihazın içinde bulunan ampullere gelmektedir.
Silivride son zamanlarda inşaatın artmasıyla birlikte sinek ve böceklerde artmaktadır. Bunun nedeni ise haşerelerin yapmış olduğu yuvaları bozduğundan dolayı evlerimize girmektedir. Bu nedenle de aylık rutin ilaçlama yaptırmak gerekmektedir. İlaçların tamamen biosidal olmasi gerekir ve sağlık bakanlığından onaylı olması gerekir. Uygulamayı yapacak firmanın ruhsatı ve profosyonel olması gerekir. Yapmış olduğu her uygulamaya garanti vermesi gerekir. Sorun hala devam ettiğinde ücretsiz gitmektedir.Bu sebepten dolayı bizlere güvenerek hizmet alabilir sorunlarınızın çözüm ortağı yapma hususunda rahatlıkla tercih edebilirsiniz.
Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul Böcek İlaçlama