Üsküdar Böcek İlaçlama

Üsküdar İlçesi ve Haşere Sorunları 

Üsküdar İstanbul’un en göz bebeği olan yerlerden bir tanesi olmaktadır. Genellikle evlerin ahşap olmasından dolayı haşereler çok olmaktadır. Üsküdar tarihi bir alan olduğundan evlerin ahşap olduğundan ve tarihi eser olduğundan fazla onarım yapılamamaktadırlar. Bunun içinde ahşap evlerde daha çok tahta kurusu görülmektedir. Tahta kuruları farelerden sonra en tehlikeli haşere türleri olmaktadır. Tahta kuruları daha çok eski ahşaplara gelmektedir. Göz ile göremeyeceğimiz kadar küçük olup mallarınıza zarar vermektedirler. İlaçlama firmaları geldiğinde bazı eşyalarınızın atılması gerektiğini söylemektedirler personeller. İlaçlamadan önce personel mutlaka keşif yapıp daha sonra ilaçlama yapması gerekmektedir.

Tahta kurusu ilaçlaması

Tahta kurularına sıvı ilaçlama yapılmaktadır. Evlerin ahşapları eski olduğundan ve tarihi eser olduğundan dolayı tadilat yapılamamaktadır. Bunun için mutlaka periyodik ilaçlama yapılması gerekmektedir. Sıvı ilaçlamanın hiç bir zararı olmamaktadır. Kaliteli ve profosyonel ilaçlama firmaları seçtiğinizde memnun kalmaktasınız. Tahta kurusu sorunu için gelen ilaçlama personeli ilk keşif yapıp daha sonra ise ilaçlamaya başlamaktadır. Sıvı ilaçlama insan sağlığına zararı olmayıp aynı zamanda da çevreye de zararı yoktur. Sıvı uygulama kokusuz olup dolaplarınıza sıkılır ve evlerinizin bütün köşelerine sıkılmaktadır. Bazı durumlarda tahta kurusu sorunu çok olduğunda eşyanızın atılması önerilmektedir. Sıvı ilaçlama yapıldıktan sonra yaklaşık yedi gün ile sekiz gün arası ıslak temizlik yapılmaması gerekmektedir. Aksi taktirde yapılırsa ilacın bütün özelliğini alıp hiç bir işe yaramamaktadır.

İlaçlama yaptıracağım zaman nasıl firma seçerim ?

İlaçlama yaptıracağınız zaman ilk karşınıza çıkan firmalara yaptırmamanız gerekmektedir. Üsküdar ilçesinde çok ilaçlama firması olup bunlardan bir çoğu merdiven altı ilaçlama firmaları olmaktadır. kurumsal ve profesyonel ilaçlama firmaları mutlaka yapmış olduğu her uygulamaya garanti verir ve tahsilat makbuzu fatura ve garanti vermesi gerekmektedir. Bütün personellerinin yeterlilik belgelerinin olmaları gerekmektedir. En önemlisi de ruhsatlarının olmaları gerekmektedir. Yirmi dört saat hizmet alabilecek firmaları seçmeniz önerilmektedir.

Üsküdar İlçesinde Kurumsal Firmayı Nasıl Bulurum ?

Anadolu yakasının en merkezi yeri olan Üsküdar’da bir çok ilaçlama firması olmasına rağmen sadece 2 tane ruhsatlı ve kurumsal firma vardır.Firmamız tam 10 yıldır Üsküdar merkezli hizmet vermekte olup bu bölgenin tüm sokaklarını bilmekte ve haşere sorunlarını analiz etmiştir.Garantili bir şekilde ilaçlama yaptırmak istemiyor iseniz firmamızdan daha detaylı bilgiler alabilir aynı gün hatta 2 saat kadar kısa bir sürede hizmet alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Fareden Kurtulma Yolları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul Böcek İlaçlama